top of page

ČASTÉ DOTAZY

Milé klientky, abychom Vám co nejvíce přiblížili, jak to u nás chodí, napsali jsme pro Vás nejčastější dotazy, na které se nás ptáte...

 

Je nutná rezervace na zkoušení šatů?

Každé z Vás se chceme maximálně věnovat při výběru Vašich vysněných šatů, proto je nutné si předem rezervovat svůj termín na zkoušení svatebních i společenských šatů. Můžete si objednat svůj termín telefonicky telefon: 

+420 774 837 879, email: salonlemonika@email.cz nebo náš Instagramový profil: @salonlemonika

 

Kdy je vhodné období na vybírání šatů?

Vše záleží na období, kdy plánujete svoji svatbu nebo se chystáte zúčastnit společenské akce. Nevěstám, které chystají svatbu v létě doporučujeme vybírání šatů v období podzim/zima/jaro. Pro klientky, které se chystají na plesovou sezónu, která bývá v zimních měsících doporučujeme vybírání šatů na přelomu léto/podzim. Od června-září nabízíme méně termínů na zkoušení šatů, neboť je mnoho šatů rozpůjčovaných na svatbách a nabídka je velice malá.

 

Jak dlouho dopředu je nutné se objednat na zkoušení šatů?

Hlavní sezónu na zkoušení svatebních šatů máme od konce října-březen. Objednání termínu v hlavní sezóně v týdnu doporučujeme cca 2-3týdny předem, pro termíny víkendové doporučjeme i jeden až dva měsíce předem. Od června-září nabízíme méně termínů na zkoušení šatů, neboť je mnoho šatů rozpůjčovaných na svatbách a nabídka je velice malá.

 

Je zkoušení šatů zpoplatněné?

V našem salonu nemáme v týdnu zpoplatněné zkoušení šatů. Zkoušení šatů je zpoplatněné pouze o víkendech a ve státní svátky. Poplatky za zkoušení o víkendech a státních svátcích jsou za svatební šaty 800Kč a za zkoušení společenských šatů 200kč.

Pokud si některé, ze zkoušených šatů vyberete ihned, poplatek Vám neúčtujeme.

Jak dlouho tvrá zkoušení a vybírání šatů?

Standardní čas pro zkoušení svatebních šatů poskytujeme nevěstám 1,5h a pro klientky na společenské šaty 1h. V případě, že budete potřebovat delší čas, určitě Vám ho rádi poskytneme, stačí nás informovat při rezervaci termínu. 

 

Jaká částka je účtována při rezervaci šatů?

Pokud si u nás rezervujete své vysněné svatební, či společenské šaty, platí se 30% z ceny šatů. Záloha je nevratná.

 

Co zahrnuje cena půjčovného?

V ceně půjčovné svatebních a společenských šatů je půjčení šatů na dobu 3-4dnů. Cena dále zahrnuje naše služby švadlen, které Vám upraví šaty na míru. V neposlední řadě také zahrnuje čistírnu.

 

Jaké velikosti nabízíte?

Náš salon nabízí výběr svatebních šatů v rozmezí velikostí 34-44 a u společenkých šatů nabízíme velikosti 34-46.

 

Jaké další služby nabízíte?

Kromě pestrého výběru šatů nabízíme drobný prodej naušnic od značky Šenýr a By Isabella Desing, půjčení závojů a vršků pro něvěsty. Zaměřujeme se pouze na dámskou klientelu. 

 

Jaké jsou ceny půjčovného?

Půjčovné svatebních šatů se pohybuje v rozmezí od 6.000kč-18.000kč a půjčovné společenských šatů je od 1.000kč do 7.000kč.

 

Jsou Vaše šaty k prodeji?

Všechny námi nabízené šaty Vám můžeme zprostředkovat ke koupi u našich dodavatelů. Je třeba počítat s dodací lhůtou cca 5-6 měsíců. Prodejní ceny od našich dodavatelů jsou u svatebních šatů 25.000kč-80.000kč a u společenských šatů 15.000kč-40.000Kč. V salónu také nabízíme ke koupi výprodejové šaty z předešlých kolekcí, kde jsou ceny od 3.000kč do 16.000kč. 

 

Najdeme více Vašich poboček po ČR?

Zatím máme jediný salon v Hradci Králové.

 

Kdy probíhají úpravy šatů na míru?

Úpravu Vámi vybraných šatů realizujeme vždy v týdnu, kdy se koná Vaše společenská událost.

 

Můžeme změnit rezervaci šatů?

Ano, pokud si rozmyslíte, že byste rády změnili rezervaci svých, již vybraných šatů za jiné šaty, určitě můžete změnit rezervaci šatů za jakékoliv jiné v rámci našeho salonu a to  v případě, že budou šaty volné na Váš termín. Jak jsme již zmíňovali, záloha na šaty není vratná, ale lze využít v rámci našeho salonu.

Jaký je počet doprovodu? 

V týdnu máme zkoušení šatů bez poplatků, v salonu je více klientek najednou, proto je počet doprovodu omezen na maximálně 4 doprovody s sebou. Nevěsty, které mají u nás víkendové termíny mohou mít s sebou maximálně 8 osob s sebou, neboť víkendové termíny jsou zpoplatněné a máte celý salon rezervovaný pouze pro sebe. 

Na Vaší návštěvu se těšíme ve Svatebním salonu Le Monika...© 

bottom of page