top of page

O nás

      Svatební salon Le Monika, místo, kde Vám s láskou plníme Vaše sny o Vašich šatech. Nabízí širokou nabídku půjčení a prodeje jedinečných svatebních a společenských šatů v Hradci Králové, na trhu jsme již od roku 2015.

Najdete u nás jak klasické princeznovské svatební šaty, tak i jednoduché, čisté a elegantní šaty, také modely v Boho stylu jsou u nás k nalezení. Své šaty si tu najdou i romantické duše.  Potrpíme si na originálních a osobitých krajkách, střizích, barvách, zdobení, detailech a kvalitních materiálech, to vše u nás naleznete. Záleží nám na kvalitě naších šatů a proto každý rok obměňujeme zcela kompletně kolekci svatebních šatů.

 

      V našem salonu najdete více jak 300 překrásných šatů od světových návrhářů, které si zamilujete na první pohled a dotek. Naleznete u nás velikosti šatů od 32-44, v cenových relacích půjčovného svatebních šatů od 5.000Kč do 18.000Kč a u společenských šatů od 1.000Kč do 7.000Kč. 

 

      Záleží nám především na Vaší spokojenosti a Vašich přáních, proto se snažíme přistupovat ke každé naší klientce jedinečně, přátelsky, osobitě, flexibilně, abyste se u nás cítila hlavně jako princezna a odcházela zcela spokojená, s těmi nejdokonalejšími svatebními, či společenskými šaty.©

 

S láskou,

Svatební salon Le Monika 

          ...Místo, kde Vám s láskou plníme sny... 

zlate.png
bottom of page